Xbox Live Gold 3 Muaj Account IT

3 500 L

Luaj online me Gold. Lojërat në Xbox One dhe X janë më të bukura me Xbox Live Gold. Anëtarësohuni në komunitetin më të mirë të lojtarëve në rrjetin më të shpejtë dhe më të besueshëm të lojërave të konsolës. Gjeni shpejt njerëzit me të cilët do të pëlqeni të luani duke përdorur Klubet dhe Duke kërkuar për Grupin. Merrni 2-4 lojëra falas çdo muaj dhe merrni deri në 50-75% ulje dyqanesh në Xbox One. Ky produkt është përmbajtje dixhitale dhe nuk mund të kthehet ose të ndrrohet.

3 500 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 119718 Kategori: , ,