Timon Hori Racing Wheel Apex Wireless PS4

17 990 L

Karakteristikat: Versioni wireless i Racing Wheel Apex – lidhet me valë me PS4 përmes Bluetooth. Bateri e brendshme e rimbushshme, me deri në 15 orë lojë me një karikim të vetëm. Përfshin njësinë e timonit, pedalet e forta të këmbëve, montimin opsional të kapëses dhe kabllon e karikimit USB.

17 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124288 Kategori: , , ,