Switch Xenoblade Chronicles Definitive Edition

7 989 L

  • Zbuloni origjinën e Shulk ndërsa ai dhe shokët e tij përplasen kundër një kërcënimi mekanik në dukje të pakapërcyeshëm.
  • Angazhohuni në beteja RPG në kohë reale, strategjike duke pozicionuar me kujdes karakteret, duke zgjedhur arte luftarake dhe duke ekzekutuar Sulmet Zinxhir.
  • Kaloni mjedise të gjera ndërsa eksploroni Bionis dhe Mechonis, dy titanë të ngrirë në betejë.
  • Shikoni se çfarë ndodh një vit pas ngjarjeve të lojës kryesore në një epilog të ri që përqendrohet te Shulk dhe shoqja e tij Melia.
  • Mjediset vijnë në jetë me grafikë të azhurnuar.

7 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123921 Kategori: , ,