Switch Witcher 3

7 489 L

  • Fitues i mbi 250 çmimeve të Lojërave të Vitit, The Witcher 3: Wild Hunt është një aventurë botërore e drejtuar nga historia, e vendosur në një univers fantastik të errët.
  • Ju jeni Geralt i Rivia, vrasës përbindësh mercenar. Në dispozicionin tuaj është çdo mjet i tregtisë: shpata të mprehta, përzierje vdekjeprurëse, harqe dhe magji të fuqishme luftarake.
  • Para jush qëndron një kontinent i shkatërruar nga lufta, përbindësh të infektuar, ju mund ta eksploroni sipas dëshirës.
  • Kontrata aktuale? Ndjekja e Fëmijës së Profecisë, një armë e gjallë që mund të ndryshojë formën e botës.

7 489 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 122848 Kategori: , ,