Switch Warhammer 40.000 Mechanicus

4 989 L

Merrni kontrollin e ushtrisë më të përparuar teknologjikisht në Imperium – The Adeptus Mechanicus në këtë lojë taktike të vlerësuar në mënyrë kritike. Çdo vendim i juaji do të formojë misionet përpara dhe përfundimisht do të vendosë fatin e trupave nën komandën tuaj në mbi 50 misione të punuara me dorë, duke përfshirë misionet e mahnitshme Heretek DLC. Zgjidhni rrugën tuaj me kujdes – Imperiumi varet nga ju!

4 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124520 Kategori: , ,