Switch Tp-link TL-SG1008D (8-porta Gigabit)

3 790 L

Tp-link TL-SG1008D

  • 8 Gigabit Auto-Negocimi portet RJ45, Mbështet Auto MDI / MDIX.
  • Teknologjia e gjelbër Ethernet kursen energji deri në 80%.
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
  • Dizajn plastik, desktop ose montim në mur.
  • Plug dhe play, nuk kërkohet konfigurim.

3 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: NESWI0002 Kategori: ,