Switch Super Mario 3D All-Stars

8 289 L

Zbuloni (ose rizbuloni) tre nga aventurat më të paharrueshme të Mario, të gjitha në një paketë – të disponueshme në sistemin Nintendo Switch.

Merrni këto tre aventura në lëvizje me mënyrë dore ose tabletop të sistemit Nintendo Switch.

Shko në piktura për të mbledhur Power Stars dhe për të shpëtuar Princess Peach në lojën Super Mario 64.

Spërkatni goop-in e ngjyrave me ndihmën e mikut tuaj, FLUDD, në lojën Super Mario Sunshine.

Udhëtoni nga planeti në planet dhe fuqizoni Kometën e Rosalinës.

 

8 289 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124542 Kategori: , ,