Switch Slide Stars

5 490 L

  • Luaj si yjet më të mëdhenj dhe shpërthe përmes rrëshqitseve të çmendura të ujit!
  • Rrëshqit, kërce dhe ekuilibro me 20 personazhe të famshme!
  • Kapërce sfidat e çmendura në një lojë aventureske !
  • Marifete nga më të çuditshmet.
  • Beteja në nivel lokal (1 vs 1).
  • 20+ udhëtime të mahnitshme.
  • luaj si 20 të famshmit me ndikim botëror!

5 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125464 Kategori: ,