Switch Sid Meier’s Civilization VI

5 990 L

Krijuar fillimisht nga projektuesi legjendar i lojërave Sid Meier, Civilization është një lojë strategjike e bazuar në kthesën nga e cila përpiqesh të ndërtosh një perandori për t’i rezistuar kohës.

Eksploroni një tokë të re, teknologji kërkimore, pushtoni armiqtë tuaj dhe shkoni ballë për ballë me udhëheqësit më të njohur të historisë ndërsa përpiqeni të ndërtoni civilizimin më të madh që bota ka njohur ndonjëherë.

Tani në Nintendo Switch, kërkimi i fitores në Civilization VI mund të zhvillohet kudo, kurdo.

5 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 122115 Kategori: , ,