Switch Rocket League Ultimate Edition

5 990 L

  • Fitues ose i nominuar i më shumë se 150 çmimeve “lojë e vitit”.
  • Futboll dhe perplasje automjetesh me kontrolle të lehtë për tu kuptuar dhe konkurrencë.
  • Përfshin më shumë se 100 miliardë kombinime të mundshme të personalizimit.
  • Modaliteti i sezonit jashtë linje.

5 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120032 Kategori: , ,