Switch Pokemon Sword + Expansion Pass

11 990 L

Filloni aventurën tuaj në rajonin e Galar dhe zbuloni zona të reja të shtuara, Ishulli i Armorëve dhe Crown Tundra, me Pokémon Sword + Pokémon Sword Expansion Pass!

Kjo pako përfshin si lojën bazë Pokémon Sword ashtu edhe Pokémon Sword Expansion Pass, e cila ju lejon të përdorni dy zona të reja, Pokemon të sapo zbuluar, dhe histori të rritjes dhe eksplorimit!

11 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125046 Kategori: , ,