Lojë për Switch Ori And The Will Of The Wisps

5 490 L

Shpirti i vogël Ori është mësuar me rrezikun, por kur një fluturim fatal e vë owlet Ku në rrezik, do të duhet më shumë se trimëri për të sjellë një familje përsëri së bashku, për të shëruar një tokë të thyer dhe për të zbuluar fatin e vërtetë të Ori. Ky vazhdim i shumë pritur i  Ori-t dhe The Blind Forest më në fund vjen në Nintendo Switch. Filloni një aventurë epike, në një botë të gjerë të mbushur me miq të rinj dhe armiq që vijnë në jetë në vepra arti mahnitëse, të pikturuara me dorë. Vendosur në një rezultat origjinal të orkestruar plotësisht, Ori dhe Vullneti i Wisps vazhdon traditën e Studiove të Hënës në një tregim thellësisht emocional.

5 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125458 Kategori: , ,