Switch Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order

7 989 L

Ekipet e ëndrrave të Marvel !

Mblidhni ekipin tuaj të ëndrrave të Super Heronjve nga Universi Marvel, secili me superfuqitë e tyre unike.

Heronj të rinj Gardianët e Galaksise , Falcon, Scarlet Witch dhe më shumë bashkohen për herë të parë në “Aleancën Ultimate”.

Historia Origjinale Super Heronjtë dhe Super horave, luftojnë me Thanosin dhe Rendin e Zi në të gjithë Universit Marvel  në këtë histori të re origjinale.

Multiplayer Lokal dhe Online, Loja mund të luhet jashtë linje ose në internet me deri në 4 lojtarë në një ekran të vetëm ose duke përdorur sisteme të shumëfishta.

Përveç perspektivës tradicionale të serisë, lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin një dinamikë, të zmadhuar në pamje, duke lejuar një stil më të zhytur në lojë për një lojtar të vetëm ose multiplayer.

7 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 122209 Kategori: , ,