Smart Watch Fitbit Versa 2 B07TWFV51N Smoke Woven

23 990 L

Njihuni me Fitbit versa 2 një orë inteligjente që ja vlen çdo moment. Përdorni zërin tuaj për të krijuar alarme, vendosur paralajmërime para gjumit ose kontrolloni motin me amazon Alexa të integruar. Hidhni pamjen tuaj nga palestra në zyrë me modelin e tij modern dhe të gjithanshëm. Për më tepër, merrni pagesën Fitbit, rezultatet ditore të cilësisë së gjumit, aplikacionet, njoftimet, rrahjet e zemrës 24/7 dhe ruani 300+ këngë për një përvojë që sillet rreth jush. Rezistenca ndaj ujit Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra. Pas notit ose lagjes së brezit, ne rekomandojmë tharjen e brezit sepse, si me çdo pajisje të veshshme, është më mirë për lëkurën tuaj nëse brezi është i pastër dhe i thatë. Ne nuk ju rekomandojmë të vishni Fitbit Versa 2 në një vaskë të nxehtë ose sauna.

23 990 L

Shto në shportë
Bli Tani