Sandisk Microsdhc 32gb C4

1 490 L

Marka: SanDisk
Ngjyra: E zezë
Pesha e artikullit : 20 g
Kapaciteti i memorjes: 32GB
Shpejtësia e leximit: 4 megabajt për sekond

1 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: STKM0093 Kategori: , ,
  • Kapaciteti: 32 GB.
  • Vlerësimi i performancës së shpejtësisë: Klasa 4.
  • Lloji: Karta SanDisk MicroSDHC.
  • Siguria e integruar u mundëson përdoruesve të shkarkojnë, ruajnë dhe luajnë përmbajtje të sigurt. Përfshihet adaptori SD.
  • Shkalla minimale e transferimit të të dhënave prej 4 MB / sek.