-16%

Ruter Mercusys 300mbps MW-325R

2 090 L

MW 325R

  • Mbulimi maksimal – katër antena 5dBi sigurojnë deri në 500m2 të mbulimit pa tel.
  • Sinjali i përmirësuar – antenat me fitim të lartë rrisin fuqinë, madhësinë dhe qëndrueshmërinë e sinjalit pa tel.
  • Shpejtësi wireless 300Mbps – ideale për transmetim HD, lojëra online dhe shkarkime të mëdha skedarësh.
  • Instalim i thjeshtë – faqja intuitive e internetit ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit brenda pak minutash.
  • * Specifikimet e diapazonit bazohen në rezultatet e testit të performancës.
  • Performanca reale ndryshon në përputhje me aplikimet dhe kushtet mjedisore.

2 090 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: NEROU0026 Kategori: , , , , ,