PS5 WRC 9

7 789 L

7 789 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125363 Kategori: , , Etiketë:

Konkurrojnë në të gjithë botën, duke përfshirë tre gara të reja në Kenia, Japoni dhe Zelandën e Re.

Modalitetet e reja të lojës, përfshirë sistemin e ri të Klubit, ku mund të krijoni Kampionatet tuaj online dhe të ftoni miq nga e gjithë bota të garojnë.

Më shumë se 100 faza për të trajtuar dhe mbi 15 makina historike.

Përjetoni një nivel të ri të realizmit dhe shikueshmërisë me një fizikë më të mirë të automjeteve, mjedise krejt të reja dhe me ritëm garimi.

Platforma