PS5 Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

6 990 L

Thyejini kufijtë e patinazhit, tregoni stilin tuaj dhe bëhuni pjesë e gjeneratës tjetër të patinatorëve dhe krijuesve me patinatorin Pro + 1 të Tony Hawk.
Patina si skifteri legjendar Tony dhe lista origjinale Pro, plus të reja të mira
Goditni kombinime të çmendura të mashtrimeve me trajtimin ikonik të serisë së patinatorëve Tony Hawk’s
Luani të gjitha mënyrat origjinale të lojës dhe shkoni kokë më kokë me mënyrat lokale të 2 lojtarëve
Të gjithë patinatorët, nivelet dhe truket Pro janë rikthyer dhe rimastruar plotësisht, plus më shumë

6 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 127087 Kategori: , , Etiketë: