PS5 Tales of Arise

9 990 L

Përjetoni kapitullin tjetër në Tregimet e serive, të jetësuara në një HD mahnitës të mundësuar nga Unreal Engine 4
RPG Dynamic Action me një sistem beteje të azhurnuar që ruan Tregimet klasike të lojës
Histori e pasur me një botë të gjallë dhe kast të ri personazhesh
Animacion me cilësi të lartë të krijuar nga ufotable

9 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 126918 Kategori: , , ,