PS5 Sackboy A Big Adventure

8 690 L

8 690 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124557 Kategori: , , Etiketë:

Sackboy ri-kthehet , i mbushur me lëvizje të reja dhe pajisje të ndryshme për të fituar lojërat, në një aventurë argëtuese frikësuese dhe të çiltër 3D në këtë botë të re, por të njohur.

Lidhja e internetit dhe anëtarësimi në PlayStation®Plus (shiten veçmas) kërkohen për multiplayer në internet.