PS5 Returnal

8 590 L

Pas zbritjes në këtë botë që ndryshon formën, Selene duhet të kërkojë arratisjen e saj përmes peizazhit shterpë të një qytetërimi të lashtë. E izoluar dhe e vetme, ajo e gjen veten duke luftuar me dhëmbë e gozhdë për mbijetesë. Përsëri dhe përsëri, ajo është e mundur – e detyruar të rifillojë udhëtimin e saj sa herë që vdes.

8 590 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 126707 Kategori: , , , , , Etiketë: