PS5 Outriders Day One Edition

8 490 L

Outriders është një CO-OP RPG me 1-3 lojtarë e vendosur në një univers origjinal, të errët dhe të dëshpëruar Fantastiko-Shkencor. Ndërsa njerëzimi vuan në llogoret e Enokut, ju do të krijoni Outrider-in tuaj dhe do të filloni një udhëtim në të gjithë planetin armiqësor, në ndjekje të një sinjali misterioz. ‘Day 1 Edition’ përfshin “Hell’s Rangers Content Pack”.


8 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 126693 Kategori: , , , , Etiketë: