PS5 Just Dance 2021

7 990 L

7 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124639 Kategori: , , Etiketë:
  • Kërceni në mbi 600 këngë !
  • Luaj me miqtë dhe ndani argëtimin dhe mënyrën e bashkëpunimit.
  • Vallëzoni ashtu si ju pëlqen duke krijuar listat tuaja të personalizuara.
  • Luani tetë këngë dhe koreografi të reja miqësore për fëmijë për një përvojë argëtuese
    familjare.
  • Përdorni smartphone-in tuaj për të gjurmuar lëvizjet me aplikacionin Just Dance Controller – nuk kërkohen pajisje shtesë!
  • Mund të bashkohen deri në gjashtë lojtarë .