PS5 Immortals Fenyx Rising Gold Edition

7 990 L

7 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124649 Kategori: , , , Etiketë:

Immortals Fenyx Rising ™ sjell në jetë aventurën madhështore mitologjike.

Luaj si Fenyx, një gjysmë-perëndi e re me krahë, në një përpjekje për të shpëtuar perënditë greke.

Lidhni fuqitë e perëndive si shpata e Akilit dhe krahët e Daidalos për të luftuar armiq të fuqishëm dhe për të zgjidhur enigma antike.