PS5 Godfall

9 990 L

9 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125217 Kategori: , , Etiketë:

Godfall është një plaçkitës-shkatërrues i brezit të ri, i vendosur në një univers fantastik të ndritshëm të mbushur me kalorës heroikë dhe magji të çuditshme.

Filloni aventurën në një RPG aksion fantastik që përdor luftime me përleshje të personave të tretë me ndikim të lartë për të angazhuar lojtarët në gjuetinë për plaçka, për të blinduar grupet e forcave legjendare  dhe të  mposhtin armiqtë e këqij.

Përballuni me misione sfiduese që ju shpërblejnë me një plaçkë që kthen kokën ndërsa shkatërroni ushtritë që qëndrojnë kundër jush.