PS5 Final Fantasy 7 Remake Intergrade

9 990 L

Zhyt veten në qytetin e Midgar si kurrë më parë, me cilësi të përmirësuara, ndriçim dhe mjedise në sfond
Lojtarët mund të kalojnë midis dy mënyrave të lojës: “Graphics Mode” i jep përparësi grafikës me rezolucion të lartë 4K; “Mode Performance” i jep përparësi veprimit të qetë me 60 korniza për sekondë
Regjistroni dhe ndani momentet tuaja të paharrueshme nga loja me një “Modalitet fotosh” plotësisht të personalizueshëm
Lojtarët mund të shijojnë beteja gjithëpërfshirëse duke përdorur kontrolluesin DualSense PlayStation 5 me integrimin e tij të reagimit haptik
Luani episodin e ri me Yuffie dhe përjetoni shtesa të reja luftarake dhe gameplay

9 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 127086 Kategori: , , Etiketë: