PS4 Watch Dogs Legion Gold Edition

12 490 L

  • Përjetoni një risi në lojë, që nuk është parë kurrë më parë, e cila ju lejon të rekrutoni dhe të luani si këdo që shihni në qytetin ikonik të Londrës.
  • Çdo personazh i vetëm mund të luhet dhe ka një histori unike, personalitet dhe aftësi.
  • Hack dronë të armatosur, vendosë spider-bots dhe rrëzon armiqtë duke përdorur një mantel të realitetit të shtuar.
  • Eksploroni një botë masive të hapur urbane, duke shfaqur shumë monumente ikonike të Londrës dhe aktivitete argëtuese.
  • Bashkohuni me miqtë ndërsa përfundoni misionet dyshe dhe mënyrat unike të lojës.
  • Edicioni Gold SteelBook përfshin Season Pass, duke shfaqur një sërë misionesh të reja.

S’ka stok

SKU: 121635 Kategori: , ,