Ps4 Speed 3 Grand Prix

3 989 L

Hipni në qark dhe tregoni se jeni shoferi më i mirë i të gjitha kohërave! Zgjidhni makinën tuaj të preferuar të garave dhe bëni rrugën tuaj për në vendin e parë në të gjitha sezonet për të kërkuar titullin e kampionit. Udhëtoni në mënyrë të pamatur për të hequr konkurrencën dhe lërini të gjithë të kafshojnë pluhurin tuaj!

3 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125449 Kategori: , ,