PS4 Slide Stars

5 489 L

‘-Bëhuni gati për veprime ekstreme të rrëshqitjes së ujit ndërsa shpërtheni nëpër botën aventureske të ujit!

-Rrëshqisni nëpër ishujt tropikalë dhe kënetat e mjegullta të mbushura me përsosmëri të platformës për të përjetuar një tronditje uji që nuk keni parë kurrë më parë!

5 489 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125450 Kategori: , ,
  • Shko në udhëtime të ndryshme të çmendura, nga Flamingo portokalli rozë, në një peshkaqen të uritur të gjallë dhe madje edhe një dragon që merr frymë!
  • Luaj vetëm ose bashkohu me një mik në multiplayer me dy lojtarë për të kapërcyer të gjitha sfidat e platformës dhe për të mbijetuar nga një ushtri armiqsh unikë: nga majmunët dhe pulat që hedhin bomba, deri në një Kraken që është lëshuar!