PS4 RIDE 3 MustHave

2 990 L

Zhytuni në një ambient modern 3D ku do të konkurroni krah për krah me motorrin tuaj, duke e modifikuar atë mekanikisht dhe estetikisht falë Redaktorit të ri Livery. Para fillimit, mos harroni të personalizoni pilotin tuaj me veshjen e duhur. Garoni në 30 pista të ndryshme në të gjithë botën dhe provoni shpejtësinë e më shumë se 230 motorrave në dispozicion. Zbuloni mënyrën e re të karrierës , e cila do t’ju japë lirinë maksimale të zgjedhjes dhe motorrat më të mire nga prodhuesit më të njohur.

2 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125712 Kategori: , ,