PS4 Nioh 2 Special Edition

5 990 L

►Ndiqni rrugën e Samurait me armë tradicionale, duke përfshirë shpata dhe armë luftarake, ose mbushni matësin tuaj të amritës për të mbrojtur aftësitë e fuqishme yokai dhe shkatërroni armiqtë monstruozë përmes një sërë sulmesh të fuqishme.

►Zotëroni artet vdekjeprurëse të Samurait si një luftëtar misterioz gjysmë njerëzor, gjysmë i mbinatyrshëm yokai, në këtë vazhdim sfidues të veprimit RPG.

►Eksploroni epokën e dhunshme të sengokut në Japoni dhe mbretërinë vdekjeprurëse të errët, të dy të rrënuar me demonë groteskë, të pamëshirshëm

 

5 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123501 Kategori: , ,