PS4 Mortal Kombat 11 Ultimate Edition

7 489 L

‘-Përjetoni 2 fushata të forta dhe të vlerësuara nga kritika  Mk11 & Mk11- pasojat.
-Luaj me listë të plotë me 37 karaktere, duke përfshirë luftëtarët e sapo shtuar Mileena, RaiN & rambo.
-Mijëra Skins & armë dhe paisje për një nivel të paparë të personalizimit të dyluftimit.
-Përfshin të gjithë luftëtarët e mëparshëm të ftuar të tillë si Terminator Joker pjellë dhe robocop

7 489 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125199 Kategori: , ,