PS4 Minecraft Dungeons Hero Edition

4 290 L

PS4 Minecraft Dungeons Hero Edition

Zbuloni  skutat i vetëm, ose bashkohuni me miqtë! Deri në katër lojtarë mund të luftojni së bashku në bashkëpunim lokal si dhe në internet.

4 290 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124508 Kategori: , ,

 

  • Luftoni – Përdorni swings për përleshje, mbrohu me duar ndaj sulmeve të ndryshme, ose Tank në rrugën tuaj përmes mbrojtjes  nga forcat e rënda të blinduara!
  • Personalizoni karakterin tuaj dhe zhbllokoni sende unike dhe magjepsëse armësh për sulme speciale shkatërruese.
  • Mbijetoni – Eksploroni nivelet e mbushura me aksione, të mbushura me thesare, shumë të larmishme – të gjitha në një kërkim epik për të shpëtuar fshatarët dhe për të shkatërruar harkun e keq të shkatërruesve!