PS4 Fifa 21 Champions Edition

8 990 L

Mund të jeshë në rrugët e qytetit apo në stadium, FIFA 21 ka më shumë se kurrë mënyra për të luajtur -duke përfshirë UEFA Champions League dhe CONMEBOL Libertadores. Blini FIFA 21 PS4, përpara lancimit të FIFA 22 dhe përfitoni FIFA 21 PS5 pa ndonjë kosto shtesë. Luani Multiplayer offline (2-4 lojtarë) ose Multiplayer Online (2-22 lojtarë).

8 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124256 Kategori: , , Etiketë: