PS4 Far Cry 6 Yara Special Day1 Edition

8 790 L

Bashkohuni me revolucionin ndërsa luani si Dani Rojas, një Yaran vendas dhe bëhuni një luftëtar gueril për të çliruar kombin tuaj
Luftoni kundër trupave të Anton në sheshin më të madh të lojërave Far Cry deri më sot nëpër xhungla, plazhe dhe Esperanza, kryeqyteti i Yara
Përdorni armë të improvizuara, automjete dhe shoqërues kafshësh për të djegur në tokë regjimin e pamëshirshëm të Antonit

8 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 126227 Kategori: , , , Etiketë: