PS4 Elden Ring

8 990 L

ELDEN RING është një aventurë fantazi aksion-RPG e vendosur brenda një bote të krijuar nga Hidetaka Miyazaki-krijuesi i serisë së lojërave me ndikim DARK SOULS; dhe George R.R. Martin-autor i serisë fantastike më të shitur të New York Times, Një këngë e akullit dhe zjarrit
Rreziku dhe zbulimi fshihen në çdo cep të lojës më të madhe të FromSoftware deri më sot
HIDETAKA MIYAZAKI: Presidenti dhe Drejtori i Lojërave i FromSoftware Inc. I njohur për drejtimin e lojërave të vlerësuara në mënyrë kritike në ekskluzivitetet e dashura, përfshirë Armored Core dhe Dark Souls
GEORGE RR MARTIN: autori #1 i New York Times më i shitur i shumë romaneve, përfshirë serialin e mirënjohur Një këngë e akullit dhe zjarrit – Një lojë e froneve, një përplasje e mbretërve, një stuhi shpata, një festë për sorrat dhe një Vallëzoni me Dragons

8 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 126937 Kategori: , ,