PS4 Dead or Alive 6

5 990 L

Ekipi NINJA është krenar të njoftojë kthimin triumfues të ekskluzivitetit të famshëm të lojës luftarake me DEAD OR ALIVE. Luftëtarët që aspirojnë do të jenë në gjendje të përjetojnë Kampionatin e gjashtë Botëror të Luftimi VDEKUR OSE GJALL në fillim të 2019; dhe çdo luftë do të paraqitet me detaje të mahnitshme, duke i lejuar fansat të dallojnë shprehjet e ndërlikuara të fytyrës të pashembullta me ato që janë parë në shënimet e mëparshme.

5 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 121289 Kategori: , ,