PS4 Call Of Duty Modern Warfare

7 490 L

Lojtarët e PlayStation®4 Call of Duty®: Modern Warfare® marrin modalitetin Special Ops Survival Mode * ekskluzivisht një mënyrë bashkëpunimi shtesë që ju vë ju dhe deri në tre nga miqtë tuaj kundër valëve të forcave armike në luftime të forta bashkëpunuese.

7 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 121592 Kategori: , ,