PS4 Call of Duty: Black Ops 4 Specialist Edition

3 990 L

Shijoni edhe më shumë harta me shumë lojtarë dhe karaktere ekskluzive të Blackout, 5 përvoja më shumë me zombie dhe shumë më tepër me Black Ops Pass !

Duke shfaqur luftime të ashpra, të bazuara në Multiplayer, Zombies më të mëdhaja që janë ofruar ndonjëherë me tre aventura të plota të pavdekshme në nisje dhe Blackout, ku universi i Black Ops sjell në jetë një përvojë emocionuese dhe një betejë mbretërore .

 

3 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120158 Kategori: , ,

Blackout përmban hartën më të madhe në historinë e Call of Duty, luftën nënshkruese Black Ops dhe karakteret, vendndodhjet dhe armët nga seria Black Ops.