PS4 Assassin’s Creed Odyssey

3 990 L

Shkruani Odisenë tuaj legjendare dhe jetoni aventura epike në një botë ku çdo zgjedhje ka rëndësi. Dënuar për vdekje nga familja juaj, filloni një udhëtim epik nga mercenari i dëbuar në hero legjendar grek dhe zbuloni të vërtetën për të kaluarën tuaj. Krijoni rrugën tuaj përmes një bote të shkatërruar nga lufta, të formuar nga perëndi dhe njerëz, ku malet dhe deti përplasen. Takoni figurat e famshme të Greqisë Antike dhe ndërveproni me ta gjatë një pike thelbësore të historisë që formoi civilizimin perëndimor. Assassin’s Creed Odyssey sjell zgjedhjen e lojtarit në ballë përmes inovacioneve që nuk janë parë kurrë më parë në Assassin’s Creed ndërsa zgjidhni heroin që dëshironi të bëheni dhe të ndryshoni botën përreth jush. Përmes marrëdhënieve që ndërtoni me karaktere shumëngjyrëshe dhe vendimet që merrni përgjatë Odyssey-it tuaj, jeni ju që kontrolloni fatin tuaj. Përshtatni pajisjet tuaja dhe zotëroni aftësi të reja të veçanta, duke përshtatur aftësitë e heroit tuaj në stilin tuaj të lojës. Luftoni në të gjithë Greqinë, duke u përfshirë në beteja të brendshme si në tokë dhe në det, për t’u bërë një Hero i vërtetë i legjendës.

3 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120167 Kategori: , ,