PS4 Apex Legends – Bloodhound Edition

2 490 L

Pushto me karakter në Apex Legends, një revole Battle Royale për të luajtur falas, ku personazhet legjendë me aftësi të fuqishme bashkohen për të luftuar për famën dhe pasurinë në skajet e Kufirit. Zotëroni një listë gjithnjë në rritje të legjendave të ndryshme, lojë të thellë taktike të skuadrës dhe inovacione të reja të guximshme që rrisin përvojën e Battle Royale . Mirësevini në evolucionin tjetër të Battle Royale.

2 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 122854 Kategori: , ,