PS4 Fifa 22

8 790 L

E DISPONUESHME NGA DATA 01.10.2021

E mundësuar nga FootballTM, EA SPORTSTM FIFA 22, e afron lojën edhe më shumë me realitetin, me përmirësimet themelore të lojës dhe një sezon të ri risish.

8 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 127097 Kategori: , , , Etiketa: , ,