Printer Brother HL-1223WE

13 500 L

Printer Brother HL-1223WE

Brother HL-1223WE është printer laser që printon bardhë e zi me kualitetin më të lartë. Printeri vjen me rezolucion prej 2400 x 600 DPI, printon me formatin A4, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB 2.0 apo nëpërmjet teknologjisë WiFi dhe ka madhësi 340 x 238 x 189 mm. Printeri ka memorie 32 MB, shtypja në faqen e parë deri në 10, shpejtësia deri në 20 faqe / min, sirtari standard 150 fletë; prodhimi 50 fletë.

13 500 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: A00005 Kategori: , , , , ,

Printer Brother HL-1223WE

  • Laser Printer BW
  • 20 ppm
  • 32 MB
  • 150 paper tray(65 – 105g/m2 )
  • Brother iPrint&Scan
  • Inbox up to 1500 prints
  • Wi-Fi , USB
  • Up to 2,400 x 600 dpi
Peshë 5.6 kg
Përmasa 41.2 × 31.8 × 29.6 cm