Printer Brother DCP-T310 Inkjet me ngjyra

25 900 L

Printim, skanim dhe fotokopjim: Printim me kosto të ulët me rendiment ultra të lartë: 6500 faqe (bojë e zezë) / 5000 faqe  (bojë me ngjyra).

S’ka stok

SKU: 7 Kategori: , , , , ,

Printim, skanim dhe fotokopjim:

Printim me kosto të ulët me rendiment ultra të lartë: 6500 faqe (bojë e zezë) / 5000 faqe  (bojë me ngjyra).

Depozitë boje me mbushje.

Shpejtesi printimi bardh e zi: 12 imazhe per minut

Shpejtesi printimi me ngjyra: 6 imazhe per minut

Rezolucioni i printimit: 1200 x 6000 dpi

Memorie 128 MB

Vjen me set bojrash 100%

Kodi i bojrave: BTD60BK e zezë, BT5000C bojëqielli, BT5000M kuqe, BT5000Y verdhë