-30%

Mouse Wireless me 6-button GEMBIRD | Gri & Zi

690 L

Mouse i markes Gembird, Wireless Gri & Zi

KOMFORT DHE PREÇIS

  • Teknologji (Intelligent power saving) i siguron jetëgjatësi baterisë
  • Nuk ka nevojë për tapet.
  • Mouse optik pa tela me 6 butona me Nano USB
  • Butoni CPI për ndryshime të rezolucionit të shpejtë (800 – 1600 DPI)
  • Butonat e ardhshëm / të mëparshëm për një shfletim më të shpejtë të internetit

690 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: A05973-1-1 Kategori: , ,

Mouse Wireless me 6-button GEMBIRD | Gri & Zi | MUSW-4B-04-MX