Mouse Logitech M220 Wireless Silent (blu)

3 989 L

  • Mouse, sensori optik, 3 butona, 1000 dpi, wireless – 2.4 GHz me interval deri në 10 metra, deri në 18 muaj jetëgjatësia e baterisë, marrësi USB, mund të përdoret për dorën e djathtë dhe të majtë, blu.
  • Me të njëjtin klikim mund të ndjeni ulje të zhurmës më shumë se 90% – shijoni qetësinë.
  • M220 SILENT gjithashtu ka një jetë të baterisë prej 18 muajsh dhe 10 metra varg wireless.

3 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123674 Kategori: ,