Mouse Gaming Redragon Impact Elite M913

5 990 L

Marka: Redragon
Modeli: Impact Elite M913
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB-c / wireless 2.4 GHz
Butonat e programueshëm: 16
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16,8 milion opsione me ngjyra RGB LED
Gjatësia e kabllit: 1.8 m
Bateria: 1000mAh

5 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124898 Kategori: , , ,
● Pa tel / me tela, 2 mënyra përdorimi: Modalitetet pa tela 2.4GHz dhe USB-C me 12 butona anësorë MMO. Modaliteti pa tel / me tel, plus shkurtesat me qasje të lehtë për të maksimizuar dëmin tuaj.
● Lightning-Fast , me sensorin e Lojërave të Përmirësuara Pixart 3335, M913 regjistron çdo klikim / rrëshqitje menjëherë brenda 1 ms. Efikasiteti, saktësia dhe vonesa e ulët janë të gjitha në kuti.
● Qëndron ditë për natë: Kombinim i përparuar me çipa me fuqi të ulët me kapacitet të baterisë 1000mAh, duke siguruar përdorim për orë të gjata. Modaliteti eko zvogëlon përdorimin e dritës së pasme dhe rrit qëndrueshmërinë deri në 80 orë.
● 5 DPI të dizenjuara për Esports – Të pajisura me 5 nivele të integruara të DPI (1000/2000/4000/8000/16000) që ju lejojnë të kaloni midis nevojave të ndryshme me lehtësi. I përshtatshëm 100 ± DPI plotëson nevojat tuaja unike dhe shkurton kohën e kaluar.
● Mbështetje e pakompromis e kontrolluesit: 16 butona, përfshirë 12 butona anësorë dhe 16,8 milion efekte ndriçimi me ngjyra janë të gjitha të personalizueshëm me softuerin tuaj, madje edhe në modalitetin wireless.