Mouse Gaming Redragon Cerberus M703

1 989 L

Marka: Redragon
Modeli: Cerberus M703
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 6
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: LED
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 131g

1 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 118918 Kategori: , , ,
● Drita LED mund të krijojë një kënaqësi fantastike të lojrave
● Ju sjell një operacion ultrasmooth dhe shumë të ndjeshëm me DPI të rregullueshme
● Ju lejon të personalizoni mousin tuaj me 6 butona të programueshëm
● Mbështet Windows XP / Vista / 7/8
●5 nivele të DPI: 800-1200-1600-2400-7200
● Jastëkët e qëndrueshëm të këmbëve TEFLO
● 3 profile përdoruesish
● 5 ngjyra të dritës së pasme
● Me pesha të integruara