-9%

Monitor Gaming LG UltraGear 27GN750-B

42 900 L

Merrni imazhe të qarta, të pastra kristal për përvojën tuaj ideale të lojërave me këtë monitor LG 27 “UltraGear. E pajtueshme me teknologjitë NVIDIA G-Sync dhe AMD Radeon FreeSync, ky monitor Full HD siguron një ekran pa vonesë, madje edhe në ato më intensive , sekuenca veprimi me ritme të shpejta. Gjeni armiqtë tuaj në hije me teknologjinë e Stabilizuesit të Zi.

42 900 L

Shto në shportë
Bli Tani
Marka