levë Xbox Seria X Wireless Shock + Adoptor PC (e zeze)

9 990 L

Përjetoni modelin e modernizuar të Kontrolluesit Wireless Xbox, duke shfaqur sipërfaqe të Skalitura dhe gjeometri të rafinuar për një komoditet të shtuar gjatë lojës

9 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125493 Kategori: , ,

Lidhni deri në 8 Kontrollues pa tela Xbox në të njëjtën kohë dhe luani lojëra së bashku me valë në PC me Windows 10 me përshtatësin pa tel Xbox të përfshirë.